Hallinto-osasto

Laine Toni K. Kunnanjohtaja 040 594 3253 toni.k.laine@inari.fi
Palolahti Mari Hallintojohtaja 040 522 1214 mari.palolahti@inari.fi
Kieksi Tuija Hallintosihteeri 040 486 5855 tuija.kieksi@inari.fi
Kalla Anne-Marie Viestintä- ja yhteistoimintapäällikkö 040 723 0697 anne-marie.kalla@inari.fi
Kortelainen Verena Hyvinvointikoordinaattori 040 626 1018 verena.kortelainen@inari.fi
Akujärvi Anssi ATK-päällikkö 040 733 4147 anssi.akujarvi@inari.fi
Kyrö Pirjo Talouspäällikkö 040 517 5042 pirjo.kyro@inari.fi
Holmberg Riitta Arkisto ja kirjaamo, arkistosihteeri 0400 547 625 riitta.holmberg@inari.fi
Kaivosoja Tarja Toimistosihteeri 040 678 1311 tarja.kaivosoja@inari.fi
Marin Piiku Toimistosihteeri 040 745 2881 piiku.marin@inari.fi
von Pandy-Harju Helli Monipalvelupiste, toimistosihteeri 040 562 5869, 016 687 208 helli.pandy@inari.fi
Lumikivi Anna Saamen kielistrategiatyöntekijä 040 358 8241 anna.lumikivi@inari.fi
Liimatainen Marika Ruokapalvelujohtaja 040 507 4609 marika.liimatainen@inari.fi
Print icon Tulosta sivu
Jaa tämä sivu: