Liikuntapalvelut ja nuorisotyö

Urpilainen Mervi
Vapaa-aika sihteeri 0400 172 304 mervi.urpilainen@inari.fi
Sarre Jorma
Uinninvalvoja /uimaopettaja 0400 528 681 jorma.sarre@inari.fi
Kauppinen Sami
Liikunnanohjaaja 040 593 3455 sami.kauppinen@inari.fi
Neffling Marko
Liikuntapaikan hoitaja, Ivalo urheilutalo ja sääsuojahalli 0400 522 381 marko.neffling@inari.fi
Simonen Jyri
Liikuntapaikan hoitaja, Ivalo urheilutalo ja sääsuojahalli 0400 522 381 jyri.simonen@inari.fi
Lassila Ida
vs. nuoriso-ohjaaja,Inari Vintti 040 156 2801 ida.lassila@inari.fi
Mäenpää Pirkko
Nuoriso-ohjaaja, Ivalo Stönö 040 569 4011 pirkko.maenpaa@inari.fi
Titoff Tero
Työpajaohjaaja, Viestintäpaja Ivalo 0400 591 411 tero.titoff@inari.fi
Kyrö Tuula
Etsivä nuorisotyöntekijä 0400 239 535 tuula.kyro@inari.fi
Liikunnanohjaaja erityisliikunta
040 760 5139
Print icon Tulosta sivu
Jaa tämä sivu: