Liikuntapalvelut ja nuorisotyö

Sarre Jorma
Uinninvalvoja /uimaopettaja 0400 528 681 jorma.sarre@inari.fi
Neffling Marko
Liikuntapaikan hoitaja, Ivalo urheilutalo ja sääsuojahalli 0400 522 381 marko.neffling@inari.fi
Simonen Jyri
Liikuntapaikan hoitaja, Ivalo urheilutalo ja sääsuojahalli 0400 522 381 jyri.simonen@inari.fi
Lassila Ida
Vapaa-aikaohjaaja ma. 040 358 9977 ida.lassila@inari.fi
Mäenpää Pirkko
Nuoriso-ohjaaja, Ivalo Stönö 040 569 4011 pirkko.maenpaa@inari.fi
Titoff Tero
Työpajaohjaaja, Viestintäpaja Ivalo 0400 591 411 tero.titoff@inari.fi
Kokkonen Saila
Nuoriso-ohjaaja, Inarin Vintti 040 156 2801 saila.kokkonen@inari.fi
Väisänen Emilia
Vapaa-aikaohjaaja 040 593 3455 emilia.vaisanen@inari.fi
Aitta-Aho Miia
Liikunnanohjaaja 040 760 5139 miia.aitta-aho@inari.fi
Tarmo Veera
Vastaava työpajaohjaaja / Inarin viestintäpaja 040 723 2738 veera.tarmo@inari.fi
Alasuutari Topi
Etsivä nuorisotyön tekijä 0400 239 535 topi.alasuutari@inari.fi
Print icon Tulosta sivu
Jaa tämä sivu: