Liikuntapalvelut ja nuorisotyö

Urpilainen Mervi Vapaa-aika sihteeri 0400 172 304 mervi.urpilainen@inari.fi
Haverinen Jonna Erityisryhmien liikunnanohjaaja 040 760 5139 jonna.haverinen@inari.fi
Sarre Jorma Uinninvalvoja /uimaopettaja 0400 528 681 jorma.sarre@inari.fi
Kauppinen Sami Liikunnanohjaaja 040 593 3455 sami.kauppinen@inari.fi
Neffling Marko Liikuntapaikan hoitaja, Ivalo urheilutalo ja sääsuojahalli 0400 522 381 marko.neffling@inari.fi
Simonen Jyri Liikuntapaikan hoitaja, Ivalo urheilutalo ja sääsuojahalli 0400 522 381 jyri.simonen@inari.fi
Pukari Annika Nuoriso-ohjaaja,Vintti 040 156 2801 annika.pukari@inari.fi
Mäenpää Pirkko Nuoriso-ohjaaja, Stönö 040 569 4011 pirkko.maenpaa@inari.fi
Titoff Tero Työelämävalmentaja 0400 591 411 tero.titoff@inari.fi
Ruismäki Eevamaaria Toiminnanohjaaja, Viestintäpaja ja Radio Inari 040 723 2738 eevamaaria.ruismaki@inari.fi
Kyrö Tuula Etsivä nuorisotyöntekijä 0400 239 535 tuula.kyro@inari.fi
Print icon Tulosta sivu
Jaa tämä sivu: