Inarin Kiinteistöt Oy, Inarin Vuokra-asunnot, Toimitilat InLike Oy

Oksman Markus
Kiinteistönhoitaja, ala-aste 040 716 3509 markus.oksaman@inari.fi
Kokkarinen Mikko
Kiinteistönhoitaja, yläaste ja lukio 040 683 5674 mikko.kokkarinen@inari.fi
Kiinteistönhoitaja Sevettijärven koulu
0400 832 145
Kiinteistöpäivystys ark. klo 16.00-22.00 viikonloppuisin
040 837 4027
Kirjarinta Sampo
Toimitusjohtaja 040 845 3197 sampo.kirjarinta@inari.fi
Siltala Jaakko
Projekti-insinööri 040 588 3825 jaakko.siltala@inari.fi
Valjakka Matti
Huoltomestari (mm.Ivalon koulukeskuksen suunnittelu) 040 774 1058 matti.valjakka@inari.fi
Tervaniemi Henna
Siivoustyönohjaaja 040 610 7112 henna.tervaniemi@inari.fi
Korttila Reija
Toimistosihteeri 040 173 7482 reija.korttila@inari.fi
Alavahtola Marita
Toimistosihteeri 040 170 5337 marita.alavahtola@inari.fi
Nikula Sari
Toimistosihteeri 040 173 7481 sari.nikula@inari.fi
Print icon Tulosta sivu
Jaa tämä sivu: