Õhttvuõtt’teâđ

Mäŋggkääzzkõspäiʹǩǩ
koontârpiisar Helli von Pandy-Harju 
teʹl. 040 562 5869

Kåʹddjååʹđteei vt.
Mari Palolahti

mari.palolahti@inari.fi 

Registõõllâmkoontâr neʹttpååʹšt: inari@inari.fi
Personkååʹdd neʹttpååʹštaddrõõzz: risttnõmm.sokknõmm@inari.fi

Teʹlfonǩeʹrjj (suomeksi)
Ouddoummui õhttvuõttʼteâđ

Ko vuõlttääk neʹttpååʹšt mij raukkâp hoʹhssed, što jõs tuʹst lij âânnmõõžžâst neʹttpååʹšt, tõin ij õõlǥ vuõlttâd peittaaʹššid, mâʹte teâđaid tiõrvâsvuõđ vueʹjjest, baŋkktiil nââmrid, persoontiõttid leʹbe vaʹstteei.

Puk kådda pueʹtti pååʹšt âlgg vuõltteed kåʹddpõõrt addrõʹsse:

Inarin kunta / juâǥǥtõõzz leʹbe vuâsttavaʹlddi nõmm
Piiskuntie 2
99800 IVALO

Aanar kååʹdd tiõrvâsvuõttkõõskõõzz da tiõrvâsvuõttpõõrti addrõõzz

Âʹvvel tiõrvâsvuõttkõõskõs, Sairaalantie 15, 99800 Ivalo
Aanar tiõrvâsvuõttkääzzkõõzz, Sääʹmkultturkõõskõs Sajos, Menesjärventie 2 A, 99870 Inari
Čeʹvetjääuʹr tiõrvâsvuõttpõrtt, Sevettijärventie 9076, 99800 Ivalo
Miõlltiõrvâsvuõttkääzzkõõzz, Piiskuntie 2, 99800 Ivalo

Vuõssveäʹǩǩ da ǩirrsallaž teʹlfonsaaǥǥ

Kooʹcci puõccihoiʹddjeei 24č /sutkk, teʹl. 040 770 9187
Jieʹttnââmar 112

yhteystietohaku

Yhteystiedot

Aalto Kari
Maanrakennusmestari 0400 622 639 kari.aalto@inari.fi
Aarnio Sari
lastenvalvoja, puhelinaika ti-to klo 9.-10. 040 844 5478 sari.aarnio@inari.fi
Aikio Heli
Keskusvaalilautakunnan varapuheenjohtaja
Aikio Osmo
Toimitusjohtaja 0400 516 237 osmo.aikio@lapeco.fi
Aikio Tarja
Toimistosihteeri 040 589 5684 tarja.aikio@inari.fi
Aineenopettaja Sevettijärven koulu
0400 155 458
Akujärvi Anssi
ATK-päällikkö 040 733 4147 anssi.akujarvi@inari.fi
Alatorvinen Paula
Toimistosihteeri 040 529 7221 paula.alatorvinen@inari.fi
Alavahtola Marita
Toimistosihteeri 040 170 5337 marita.alavahtola@inari.fi
Alava Jonna
Koulunkäynnin- ja iltapäiväkerhonohjaaja 040 579 0162 jonna.alava@inari.fi
Print icon print page
share page: