Yhteystiedot

Inarin kunnan yritys- ja kehittämispalvelujen henkilöstö on Sinua varten yrittäjä, yrittäjyyttä suunnitteleva ja elinkeinojen kehittäjä ja muu sidosryhmä. Mikäli asiasi koskee matkailumarkkinointia, ota yhteys Inari-Saariselkä Matkailu Oy:n henkilöstöön.

 

Elinkeinojohtaja
Samuli Mikkola
samuli.mikkola@inari.fi
gsm 040 635 9101

Kehittämiskoordinaattori
Marja Männistö
marja.mannisto@inari.fi
gsm 0400 231 765

Yritysneuvoja
Sanna Aikio
sanna.aikio@inari.fi
gsm 045 610 1225

Kansainvälisten asioiden koordinaattori
Eila Rimpiläinen
eila.rimpilainen@inari.fi
gsm 040 562 0620

Saariselkä kansainväliseksi pyöräilykohteeksi -hanke
Hankekoordinaattori
Tuija Laitakari
tuija.laitakari@inari.fi
gsm 040 661 9262

Sujuvasti arktiseen elämään -hanke
Hankekoordinaattori
Elisa Saukkonen 
elisa.saukkonen@inari.fi
gsm 040 652 6576

Inari-Saariselkä Matkailu Oy
toimitusjohtaja
Marja Kumpuniemi
marja.kumpuniemi@inarisaariselka.fi
Gsm +358407056080
www.inarisaariselka.fi

Inari-Saariselkä Matkailu Oy
Noora Portti
noora.portti@inarisaariselka.fi

 

Inari-Saariselkä Matkailu Oy
matkailukoordinaattori
Eeva Flinkman
eeva.flinkman@inarisaariselka.fi
GSM +358407260995
www.inarisaariselka.fi

Olemme myös sosiaalisessa mediassa:

  • Inarin kunnan kotisivut: www.inari.fi
  • Luonnontuotteiden markkinapaikka Luovakka: www.luovakka.fi
  • Facebookissa: Elinkeinot-kehitys-Nordica
  • Instagramissa: Inarin kunta
  • Matkailusivut: www.inarisaariselka.fi
  • MapInari, yritykset kartalla: www.mapinari.fi
  • Golden Geopark-kohteet: www.goldengeopark.fi
  • Polarlife Outdoor -teemapalvelut: www.polarlifeoutdoor.com
Print icon Tulosta sivu
Jaa tämä sivu: