Máŋggabálvalanguovddáš
doaimmahatčállit Helli von Pandy-Harju 
t. 040 562 5869

Gielddahoavda
Toni K. Laine
t. 040 594 3253
toni.k.laine@inari.fi

Registrerenkantuvrra epoasta: inari@inari.fi

Juos du geavahusas lea epoasta ja sáddet epoastta, de fuomáš ahte dan bokte ii galgga sáddet árgalundot dieđuid, dego dieđuid dearvvašvuođadilis, báŋkokontonummiriid, persovdnadovddaldagaid dahje vástideaddji dieđuid.

Buot gildii boahtti poastta galgá sáddet gielddadálu čujuhussii:

Anára gielda / ovttadaga dahje vuostáváldi namma
Piiskuntie 2
99800 AVVIL

Anára gieldda dearvvašvuođaguovddáža ja dearvvašvuođadáluid čujuhusat

Avvila dearvvašvuođaguovddáš, Sairaalantie 15, 99800 Avvil
Anára dearvvašvuođabálvalusat, Sámekulturguovddáš Sajos, Menesjärventie 2 A, 99870 Anár
Čeavetjávrri dearvvašvuođadállu, Sevettijärventie 9076, 99800 Avvil
Mielladearvvašvuođabálvalusat, Piiskuntie 2, 99800 Avvil

Vuosttašveahkki ja hohpolaš oktavuođaváldimat
Gohcci buohccedivššár 24h /jándoris, t. 040 770 9187

Heahtenummir 112

Telefonlogahallan (suomagillii)
Váldostivrra ja gielddaráđđehusa lahtuid oktavuohtadieđut

yhteystietohaku

Yhteystiedot

Aalto Kari
Maanrakennusmestari 0400 622 639 kari.aalto@inari.fi
Aarnio Sari
lastenvalvoja, puhelinaika ti-to klo 9.-10. 040 844 5478 sari.aarnio@inari.fi
Aikio Heli
Keskusvaalilautakunnan varapuheenjohtaja
Aikio Osmo
Toimitusjohtaja 0400 516 237 osmo.aikio@lapeco.fi
Aikio Sanna
Yritysneuvoja 045 610 1225 sanna.aikio@inari.fi
Aikio Tarja
Toimistosihteeri 040 589 5684 tarja.aikio@inari.fi
Aineenopettaja Sevettijärven koulu
0400 155 458
Aittokoski Sirpa
Terveydenhoitaja, yläaste ja lukio, Ivalo 040 520 9246 (puhelinaika klo 8.00-9.00) sirpa.aittokoski@inari.fi
Akujärvi Anssi
ATK-päällikkö 040 733 4147 anssi.akujarvi@inari.fi
Alatorvinen Paula
Toimistosihteeri 040 529 7221 paula.alatorvinen@inari.fi
Print icon print page
share page: