Maŋgâpalvâlemsaje

toimâttâhčällee Helli von Pandy-Harju 
p. 040 562 5869

Kieldâhovdâ 
Toni K. Laine
p. 040 594 3253
toni.k.laine@inari.fi

Kirjimkonttur šleđgâpostâ: inari@inari.fi.

Šleđgâpoostâ vuolgâtdijn mij pivdep huámášiđ, ete jis tust lii šleđgâpostâ kiävtust, ton peht ij koolgâ vuolgâttiđ herkisluándusijd tiäđuid, tegu tiäđuid tiervâsvuotâtiileest, paŋkkitili numerijd, persovntubdâlduvâid tâi västideijeid.

Puoh kieldân puáttee poostâ kalga vuolgâttiđ kieldâtáálu čujottâsân:

Aanaar kieldâ / ohtâduv tâi vuástáväldee nommâ
Piiskuntie 2
99800 AVVEEL

Aanaar kieldâ tiervâsvuotâkuávdáá já tiervâsvuotâtáálui čujottâsah

Avveel tiervâsvuotâkuávdáš, Sairaalantie 15, 99800 Avveel
Aanaar tiervâsvuotâpalvâlusah, Sämikulttuurkuávdáš Sajos, Menesjärventie 2 A, 99870 Aanaar
Čevetjäävri tiervâsvuotâtáálu, Sevettijärventie 9076, 99800 Avveel
Mielâtiervâsvuotâpalvâlusah Piiskuntie 2, 99800 Avveel

Vuosâiše já huápuliih suáituh

Koccee pyecceitipšoo 24t/j, p. 040 770 9187
Etinummeer 112

Ohtâvuođâtiäđuh

Yhteystiedot

Aalto Kari
Maanrakennusmestari 0400 622 639 kari.aalto@inari.fi
Aarnio Sari
lastenvalvoja, puhelinaika ti-to klo 9.-10. 040 844 5478 sari.aarnio@inari.fi
Aho Sari
vs. siivoustyönohjaaja 040 484 7303 sari.aho@inari.fi
Aikio Heli
Keskusvaalilautakunnan varapuheenjohtaja
Aikio Osmo
Toimitusjohtaja 0400 516 237 osmo.aikio@lapeco.fi
Aikio Tarja
Toimistosihteeri 040 589 5684 tarja.aikio@inari.fi
Aineenopettaja Sevettijärven koulu
0400 155 458
Aittokoski Sirpa
Terveydenhoitaja, yläaste ja lukio, Ivalo 040 520 9246 (puhelinaika klo 8.00-9.00) sirpa.aittokoski@inari.fi
Akujärvi Anssi
ATK-päällikkö 040 733 4147 anssi.akujarvi@inari.fi
Alatorvinen Paula
Toimistosihteeri 040 529 7221 paula.alatorvinen@inari.fi
Print icon print page
share page: