Ohtâvuođâtiäđuh

Aanaar kieldâ
Piiskuntie 2
99800 Avveel
Kieldâtáálu áávusorroomäigi 9-15
p. 040 562 5869

Kieldâhovdâ
Toni.K.Laine,
p. 040 594 3253
toni.k.laine@inari.fi

Kieldâ šleđgâpostâ: inari@inari.fi
Pargojuávhu šleđgâpostâčujottâsah: ovdânommâ.suhânommâ@inari.fi

Puhelinluvâttâllâm (suomâkielân)
Váldustiivrâ, kieldâstiivrâ já lävdikudij jesânij ohtâvuođâtiäđuh

Ohtâvuođâtiäđuh

Yhteystiedot

Aalto Kari Maanrakennusmestari 0400 622 639 kari.aalto@inari.fi
Ahola Elina Hankekoordinaattori 040 821 2362 elina.ahola@inari.fi
Aikio Heli Keskusvaalilautakunnan varapuheenjohtaja
Aikio Osmo Toimitusjohtaja 0400 516 237 osmo.aikio@lapeco.fi
Aikio Sanna Yritysneuvoja 045 610 1225 sanna.aikio@inari.fi
Aikio Tarja Toimistosihteeri 040 589 5684 tarja.aikio@inari.fi
Aineenopettaja Sevettijärven koulu 0400 155 458
Akujärvi Anssi ATK-päällikkö 040 733 4147 anssi.akujarvi@inari.fi
Print icon print page
share page: