Sosiaalityö

Sosiaalipäivystys ma-pe klo 8.00-16.00 040 351 4150
Sosiaalipäivystys virka-ajan ulkopuolella 040 726 6965
Linna Mirka Sosiaalityön johtaja 040 582 6902 mirka.linna@inari.fi
Portti Eija Toimistosihteeri 040 534 3924 eija.portti@inari.fi
Telefax sosiaalityö 016 687 436
Keränen Mikko Vammaispalvelun sosiaalityöntekijä 040 703 1191 mikko.keranen@inari.fi
Kanniainen Tiina Sosiaalityöntekijä 040 708 5802 tiina.kanniainen@inari.fi
Leppäkangas Anette Kuntouttava työtoiminta 040 835 8025 anette.leppakangas@inari.fi
Lappi Hanne Sosiaaliohjaaja 0400 357 827 hanne.lappi@inari.fi
Korpi Arja Sosiaaliohjaaja vs. 040 355 9904 arja.korpi@inari.fi
Konttavaara-Guttorm Kaarina Lastensuojelun perhetyöntekijä 040 672 5265 kaarina.konttavaara-guttorm@inari.fi
Riekki Salla Lastensuojelun perhetyöntekijä vs. 040 186 4349 salla.riekki@inari.fi
Hätänumero 112
Mononen Eeva Sosiaalityöntekijä 040 186 4292 eeva.mononen@inari.fi
Print icon Tulosta sivu
Jaa tämä sivu: