Sosiaalityö

Sosiaalipäivystys ma-pe klo 8.00-16.00
040 351 4150
Sosiaalipäivystys virka-ajan ulkopuolella
040 726 6965
Portti Eija
Toimistosihteeri 040 534 3924 eija.portti@inari.fi
Telefax sosiaalityö
016 687 436
Keränen Mikko
Vammaispalvelun sosiaalityöntekijä 040 703 1191, puhelinaika ma - pe klo 9 - 10 mikko.keranen@inari.fi
Kanniainen Tiina
Vt. sosiaalityön johtaja 040 582 6902 tiina.kanniainen@inari.fi
Leppäkangas Anette
Päihdetyöntekijä 040 835 8025 anette.leppakangas@inari.fi
Riekki Salla
Lastensuojelun perhetyöntekijä vs. 040 186 4349, puhelinaika ma - pe klo 9 - 10 salla.riekki@inari.fi
Hätänumero
112
Mononen Eeva
Lastensuojelun sosiaalityöntekijä 040 186 4292, puhelinaika ma - pe klo 9 - 10 eeva.mononen@inari.fi
Sirviö Marjo
Sosiaaliohjaaja 040 533 9821 marjo.sirvio@inari.fi
Aarnio Sari
lastenvalvoja, puhelinaika ti-to klo 9.-10. 040 844 5478 sari.aarnio@inari.fi
Kakko Ulla
Sosiaaliohjaaja 040 355 9904 ulla.kakko@inari.fi
Oinonen Jenny
Lastensuojelun perhetyöntekijä 040 672 5265 jenny.oinonen@inari.fi
Print icon Tulosta sivu
Jaa tämä sivu: